Tea és Tudomány - vendégünk lesz Balogh Károly Zsolt

A Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium a 2017/2018-as tanévben ünnepli fennállásának 100. évfordulóját. Az iskola a 100. tanévében is gondol az ünnepre, és megnyitja kapuit minden érdeklődő előtt. A T&T esték, vagyis Tea és Tudomány esték keretében délutáni teázással egybekötött előadásra hívjuk kedves vendégeinket.

KFotó: vasigazdasag.huövetkező vendégünk Balogh Károly Zsolt, a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara főtitkára, a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke.

1972-ben született Budapesten. 1990-ben érettségizett a Kanizsai Dorottya Gimnáziumban. 1996-ban diplomázott a Debreceni Egyetemen német-történelem szakon, valamint itt végzett politológiai tanulmányokat is.

1995 és 1999 között a nyári szezonban telepített idegenvezető volt Lido di Jesolo-ban. Németet tanított a PTE Egészségügyi Főiskolán, Szombathelyen 1997 és 2001 között. 2003-tól a Büki St. Marghareten ügyvezetője, valamint főállású tanársegéd a BDF-en.

2008 márciusa és 2009 szeptembere között Birdland Golf&Country Club klubigazgatója. 2009-ben a Bükfürdő Turisztikai Egyesület menedzsere, majd 2012-ben megválasztották a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara főtitkárának.

2014 óta a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke.

Előadásának címe: Turizmus határon innen és túl

Időpont: 2017. március 7. 17 óra

A rendezvényre szeretettel várjuk!

2017. február 28.
Módos Tibor             Merklin Ferenc