Pedagógus Életmű-díjat kapott Módos Tibor címzetes igazgató

„Szent Márton ünnepén Szombathely város a figyelem középpontjába állítja azoknak a munkásságát, akik életük során sokat tettek, maradandót alkottak városukért. Közel három évtizedes hagyományt követve, a város gálaműsor keretében adja át legmagasabb kitüntetéseit.”

Az idei gála gimnáziumunk számára is nagyon fontos volt, hiszen Pedagógus Életmű-díjat kapott Módos Tibor, a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium címzetes igazgatója.

"Pedagógus Életmű-díj" adományozható annak a pedagógusnak, aki hosszabb időn át – de legalább 25 éven keresztül – a nevelés-oktatás területén végzett kiemelkedő munkájával és életével a szülők, a diákok és pedagógustársai körében közmegbecsülést szerzett.

Módos Tibor középiskolai tanárként, majd 20 éven keresztül igazgatóként kifejtett kimagasló munkája elismeréséül kapta a Pedagógus Életmű-díjat.

Szívből gratulálunk, munkájához további sok sikert kívánunk!

A Kanizsai Dorottya Gimnázium Közössége

2019. november 18.