Nyílt nap a KDG-ben - 2016

A Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely, illetve Vas megye legnagyobb gimnáziuma szeretettel hívja és várja az iskola iránt érdeklődőket a Nyílt napokra  2016. november 16-17-én  ! smiley

A Nyílt nap programja

7:45 Az érdeklődő Diákok és Szülők fogadása az I. emeleti tornacsarnokban
8:00 A Nyílt napi tájékoztató kezdete
Igazgató úr tájékoztatója
Kollégiumi tájékoztató
8:50 – 10:00
Bemutató órák 25-30 percben. Ezzel párhuzamosan a 19-20. teremben prezentációk az angol és a német nyelvoktatásról, a két tanítási nyelvű tagozat előadása. Programok a természettudományos laborban a Nyílt napra látogató diákok számára.

A következő bemutató tanórák látogatásásra lesz lehetőség a Nyílt napokon:

A tantárgycsoport
ismertetőjele
2016. november 16-án szerdán
a vidéki tanulók részére
2016. november 17-én csütörtök
a szombathelyi tanulók részére
A történelem – angol történelem – angol
B magyar – német magyar – német
C labor – történelem labor – történelem
D labor – angol magyar – angol
E kémia – német kémia – német
F informatika – angol informatika – angol
G angol – labor angol – német
H német – labor német – labor
I angol – informatika angol – informatika
J német – kémia német- angol
K bemutató a nyelvoktatásunkról,
a diákok előadása
bemutató a nyelvoktatásunkról,
a diákok előadása

Kérjük, hogy a Nyílt napra történő megérkezésükkor a tornateremben keressék fel azokat a segítő diákokat, akik az Önök által meglátogatni kívánt tantárgycsoport betüjelét (A, B, C, ..) a magasba tartják. A tájékoztató után az ő vezetésükkel és a tőlük kapott óralátogatói kártya segítségével könnyen megtudják találni azokat a tantermeket, ahol a kiválasztott tanórák lesznek.

A tantermek adottságai miatt egy-egy óra látogatására maximum 15 fő jelentkezése javasolt. Ha az adott csoport óralátogatói kártyái a látogatók között már kiosztásra kerültek, kérjük szíveskedjenek másik csoportot választani ! :)

Szíves figyelmükbe szeretnénk ajánlani az új tanévhez kapcsolódó Felvételi tájékoztatónkatamelyet a linkre kattintva tudnak megnyitani.

Örömmel várjuk Önöket, várunk Benneteket a KDG-ben !! wink

Légy Te is Kanizsais!