Felvételi tájékoztó 2016/2017

A 2016/17-es tanévben a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium a 99. tanévét kezdi meg. Nagy múltú gimnáziumunk az utóbbi évtizedekben magas szintű idegen nyelvi tagozataival, képzéseivel vált ismertté és keresetté. Az idegen nyelvi képzés mellett több mint egy évtizede kiemelt szerepet szánunk az informatikaoktatásnak. Ezen a területen számos lehetőséget kínálunk – az alapszintű képzéstől a programozásig – a hozzánk érkező tanulók számára. Sikeres a magyar - angol két tanítási nyelvű tagozatunk is. A Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely, illetve Vas megye legnagyobb gimnáziuma, ahová közismerten szívesen járnak a tanulók.

Az új tanévhez kapcsolódó Felvételi tájékoztatónkat az alábbiakban szeretnénk Önöknek bemutatni. A könnyebb olvashatóság érdekében, kérjük kattintsanak a képekre !