Felvételi tájékoztató 2017 / 2018

A 2017 / 2018-as tanévben a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium a 100. tanévét kezdi meg. Nagy múltú gimnáziumunk az utóbbi évtizedekben magas szintű idegen nyelvi tagozataival, képzéseivel vált ismertté és keresetté.

Az idegen nyelvi képzés mellett több mint egy évtizede kiemelt szerepet szánunk az informatikaoktatásnak. Ezen a területen számos lehetőséget kínálunk a hozzánk érkező tanulók számára az alapszintű képzéstől a programozásig. Sikeres a magyar - angol két tanítási nyelvű tagozatunk is.

A Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely, illetve Vas megye legnagyobb gimnáziuma, ahová közismerten szívesen járnak a tanulók.

Az új tanévhez kapcsolódó Felvételi tájékoztatónkat  szíves figyelmükbe ajánljuk.

Hogy miért jó az A osztályt választani vagy a B osztályt vagy a C osztályt, illetve a kéttannyelvű osztályt,  arról honlapunkon olvashatnak vidám, hívogató írásokat ! Segíthet Önöknek az iskolaválasztásban egy korábbi cikkünk: Melyik iskolát válasszuk? - ajánló középiskolát választóknak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a Nyílt napokon,  2016. november 16-17-én  ! smiley

►  Nyílt nap 2016. november 16-án szerda 8 órától a vidéki tanulók számára
  Nyílt nap 2016. november 17-én csütörtök 8 órától a szombathelyi tanulók számára

Légy Te is Kanizsais!