Beiratkozás 2016

Még be sem fejeződött az érettségi, de máris beiratkozott a következő tanévre a 9. évfolyam. Erre a fontos eseményre a nap is kisütött, jelezve, hogy csak most indul a nyár és az iskolakezdés előtt bőven lesz még idő a pihenésre.

Szeretettel köszöntjük iskolánkban a jövendő kilencedikeseket!

Reméljük, mindenkinek sikerült legjobb tudása szerint megírnia az idegen nyelvi szintfelmérőt és megnyugodva várja az új tanévet. Büszkék vagyunk arra, hogy minket választottatok, de ti is büszkék lehettek rá, hogy egy ilyen patinás intézményben folytathatjátok tanulmányaitokat!

Figyelmetekbe ajánlom az iskola honlapját, ahol minden lényeges információt megtaláltok és elolvashatjátok az alapvető dokumentumokat, a pedagógiai programot és a házirendet. Ezek ismerete fontos dolog!

A nyár legyen a pihenésé és szórakozásé, mert aki eredményt akar elérni, annak szeptember elsejével kezdődik a komoly munka!
Hosszú és élményekben gazdag nyarat kíván nektek a Kanizsai Dorottya Gimnázium!

2016.06.24. Lovassné Vass Enikő